4) заступник декана ГФ з побуту Д'ячков Павло Анатолійович. Особливості проживання у гуртожитках університету;
5) голова студентського самоврядування Недотопа Евгеній. Про суспільне життя та студентські ініціативи на гірничому факультеті.
02.06.2014р.
Колектив гірничого факультету щиро вітає команду ГФ з армспорту, яка посіла 1 місце в 57 спартакіаді серед факультетів Національного гірничого університету, що відбулася 16.04.2014 року! Честь факультету захищали:
1)Роденко Крістіна Олександрівна, гр. ЕОгС-13-1;
2)Пелагіна Аліна Григорівна, гр. ЕОгС-13-1;
3)Токмачов Олександр Юрійович, гр. ГРг-11-5;
4)Пометун Андрій Анатолійович, гр. ГРг-13-2;
5)Харченко Антон Володимирович, гр. ГРг-11-9;
6)Руденко Богдан Валерійович, гр. ГРг-11-7;
7)Коваль Віталій Юрійович, гр. ГІ-13-9с.
Бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!
Деканат ГФ
28.04.2014р.
8-го и 9-го апреля в культурно-просветительском центре НГУ проходило одно из самых важных для студентов-горняков мероприятие – день отличника. Традиционный для факультета праздник впервые вышел на новую ступень - стал праздником для всего Горного института.
Более 150 студентов, обучающихся на пяти курсах по направлениям «Горное дело» и «Экология», имеют в своих зачетных книжках только отличные оценки. Многие из номинантов являются лауреатами именных стипендий, активно участвуют в общественной жизни университета, успешно штурмуют вершины спорта. Для страны готовится новая смена горных инженеров и специалистов по охране природы.
Директор Горного института, д.т.н., проф. Бузило В.И. от имени Горного института НГУ вручил студентам благодарственные листы и пожелал им успехов в учебе. Поздравили отличников и коллективы художественной самодеятельности: танцевальный коллектив «Вива» под руководством Анастасии Рожепы, ансамбль «Мальвы» под руководством Н.В. Луценко, сборная НГУ по чарлидингу, под руководством Виктории Жулинской, золотые голоса горного института Алина Литвин и Елена Ногай, виртуоз-гитарист Кирилл Зварыгин.
Торжественная атмосфера праздника, добрые напутствия надолго запомнятся не только награжденным, но и всем студентам, присутствовавшим на празднике.
Заместитель декана ГФ по воспитательной работе
25.03.2014р.
З 3 по 13 березня 2014 року пройшли змагання з шахів в рамках 57 Спартакіади факультетів НГУ, де команда студентів гірничого факультету у складі
1) Антипов Дмитро Вікторович, гр. ГРг-13-3;
2) Нич Богдан Ярославович, гр. ГРгС-12-3;
3) Понятовська Діана Геннадіївна, гр. ГРг-10-5
зайняла ІІІ місце та була відзначена відповідною грамотою. Керівництво та співробітники факультету щиро вітають команду студентів та бажають їм подальших успіхів!
Деканат ГФ
14.01.2014р.
До уваги студентів гірничого факультету!
14.01.2014р. об 11.20 в ауд. 1/29 відбудеться засідання комісії гірничого факультету з питань перескладання іспиту (заліку) з позитивної оцінки на більш високу. До складу комісії увійдуть декан факультету, заступники декана з навчальної роботи, викладачі, які читали дисципліни, завідуючі відповідних кафедр.
Студентам, які бажають перескласти іспит (залік), необхідно надати заступникам декана ГФ з навчальної роботи заяви з візою декана ГФ та викладача, який читав дисципліну.
Деканат ГФ
28.12.2013р.
До уваги студентів гірничого факультету!
03.01.2014р. (о 14:30) та 09.01.2014р. (о 11.20) в ауд. 1/29 відбудеться засідання комісії гірничого факультету з питань перескладання іспиту (заліку) з позитивної оцінки на більш високу. До складу комісії увійдуть декан факультету, заступники декана з навчальної роботи, викладачі, які читали дисципліни, завідуючі відповідних кафедр.
Студентам, які бажають перескласти іспит (залік), необхідно надати заступникам декана ГФ з навчальної роботи заяви з візою декана ГФ та викладача, який читав дисципліну.
Деканат ГФ
15 жовтня 2013 р.
Вітаємо студента групи ГРгС-12-1 Кирилова Кирила Юрійовича, який на чемпіонаті України з кікбоксінгу (м.Павлоград, 3-6 жовтня 2013р.) у ваговій категорії до 71кг у розділі К1 зайняв 2 місце, у в розділі Лоу-кік - 3 місце.
До уваги студетів першого курсу напряму підготовки «Гірництво»!
З 19.06.2013 р. по 30.06.2013 р. була проведена навчальна геодезична практика на базі «Учбово-геодезичного полігону» селище Орловщина.
Деканат ГФ
ЗВІТ
про виконання завдання на відрядження до Республіки Польща
делегації Державного ВНЗ «НГУ»
Склад делегації:
1. Тимошенко Є.В. - асистент кафедри Підземної розробки родовищ, куратор групи;
2. Осіпова Т.В. – студентка групи ГІ-08-1;
3. Карпюк Т.М. – студентка групи ГІ-08-3;
4. Корнєва О.А. – студентка групи ГІ-08-3;
5. Ткачук О.Є. – студентка групи ГІ-08-3;
6. Тищенко А.С. – студентка групи ГІ-08-3;
7. Галінська О.А. – студентка групи ГІ-08-6;
8. Величко О.О. – студент групи ГРгС-10-2;
9. Гаран А. Я. – студент групи ГРгС-10-2;
10. Демидов Д.В – студент групи ГРгС-10-2;
11. Котенко К.О. – студент групи ГРгС-10-2;
12. Хоріков В.Г. – студент групи ГРгС-10-2;
13. Сергеєв О.М. – студент групи ГРгС-10-5;
14. Хотульов А.С. – студент групи ГРгС-10-5.
Термін відрядження: 8 березня – 01 квітня 2013 р.
Місце відрядження: технічний університет «Краківська гірничо-металургійна академія ім. Ст. Сташиця», (Республіка Польща).
Мета відрядження: навчання за індивідуальною програмою за спеціальністю «Геоінженерія» в Краківській гірничо-металургійній академії ім. Ст. Сташиця.
Підстава: запрошення Декана Факультету Гірництва та Геоінженерії КГМА професора Петра Чаї, дозвіл ректора Державного ВНЗ «НГУ» академіка НАН України Півняка Г.Г.
Джерело фінансування: кошти спеціального фонду Державного ВНЗ «НГУ», кошти приймаючої сторони.
ГОЛОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІДРЯДЖЕННЯ
1. Для студентів Гірничого факультету Державного ВНЗ «НГУ» було розроблено курс навчання за напрямом «Гірництво і геологія» спеціальність «Геоінженерія» загальним обсягом 415 годин, з яких 51,7% реалізовано на базі кафедри Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки факультету Гірництва та Геоінженерії Краківської гірничо-металургійної академії ім. Ст. Сташиця, м. Краків (Республіка Польща), 48,3% видано на самостійну роботу за системою «E-learning».
Під час проведення першого етапу навчання на базі КГМА для студентів були проведені лекції та практичні заняття з наступних дисциплін:
1. Геомеханіка: лекції 30 годин, практичні заняття 15 годин;
2. Вплив гірничих робіт на земну поверхню: лекції − 30 годин, практичні заняття − 30 годин;
5. Геодинамічні явища в копальнях: лекції − 30 годин, практичні заняття − 30 годин;
6. Розробка рудних родовищ: лекції − 15 годин, практичні заняття – 15 годин;
По закінченню курсу навчання, за допомогою системи «E-learning», студенти отримали індивідуальні завдання по кожному з предметів, необхідних для допуску до заліків та іспитів. Також було видано на самостійну роботу курс лекцій з дисципліни «Організація виробництва у гірничодобувній промисловості» та видані індивідуальні завдання.
Другий етап навчання за даною програмою відбудеться з 20 травня 2013 р. по 07 червня 2013 р., який включає в себе курс теоретичної підготовки та екзаменаційну сесію.
2. У результаті поїздки представники від НГУ представили здобутки наукових шкіл Національного гірничого університету, нав’язали нові контакти.
3. Заняття в КГМА для студентів НГУ, які навчалися за програмою семестрового стажування у вищому навчальному закладі країни Європейського Союзу проходили у наступному вигляді:
- навчальний день тривав з 800 до 1830, з перервою на обід з 1245 до 1345.
- заняття поділялися на 4 блоки. Час викладання в одному блоці 2 год. 15 хв., з перервою в 15 хв., через кожний час викладу.
- на навчальний день приходило 2 лекційних та 2 практичних блоки.
- практичні та лабораторні заняття проходили в лабораторіях кафедр Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки та Підземної Розробки Родовищ.
При проведенні практичних та лабораторних занять студенти мали змогу ознайомитися із станом наукових досліджень, наявної тестової та лабораторної бази Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца, зокрема:
- на лабораторних заняттях з «Геомеханіки» студенти ознайомилися зі зразками металевого аркового кріплення та анкерного кріплення, які використовуються на вугільних шахтах Польщі. Особливу увагу було приділено методиці розрахунку цих типів кріплення для конкретних гірничо-геологічних умов вугільних шахт Польщі. Також студентам було продемонстровано засоби та матеріали для закладання пустот при проведенні гірничих виробок.
- лабораторні заняття з дисципліни «Вентиляція копалень» проходили в лабораторії «Вентиляції та кліматизації вугільних шахт» кафедри Підземної Розробки Родовищ. На цих заняттях студентів ознайомили з сучасними приладами визначення вмісту кисню та шкідливих газів в рудничній атмосфері, пристроями для визначення температури масиву порід у гірничий виробці. Також було продемонстровано сучасні засоби для кліматизації (кондиціонування) повітря у гірничих виробках. Значну увагу було приділено методиці розрахунку засобів та технології кондиціонування повітря в шахті.
- на практичних заняттях з «Вплив гірничих робіт на земну поверхню» студенти за допомогою пакету прикладних програм, що створені на кафедрі Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки КГМА навчилися визначати вплив гірничих робіт, а також прогнозувати просідання земної поверхні під різними об’єктами.
Для наших студентів був організовано виїзд на шахту KWK "Pniówek", що входить до складу JastrzębskaSpółkaWęglowaS.A.для ознайомлення із технологічною ситуацією даного промислового об’єкта, а також аналізу роботи найпотужнішої системи із промислового використання шахтного метану у Європі.
4. Делегація Національного гірничого університету прийняла участь у переговорах щодо продовження наявної програми семестрового стажування українських студентів за гірничими спеціальностями НГУ, а також у засіданнях науково-практичного круглого столу із обговорення питання створення між Гірничим факультетом НГУ та факультетом Гірництва та Геоінженерії КГМА українсько-польського науково-навчального центру «Гірництво».
5. Отримано біля 20 екземплярів спеціалізованої, художньої та рекламної продукції польською та англійською мовами.